В Україні

The Task Regarding Event further up Dice
October 30, 2020
Facebook Dating maybe maybe not performing on your own Account | Best dating apps – just just How Does The Facebook Dating Dating Feature Work?
October 30, 2020

Також більшість респондентів вважають, що нині роль учасників бойових дій (ветеранів) у політиці є «незначною». Про це повідомляє джерело "Української правди", яке було присутнє на зустрічі.

В Україні

Також більшість респондентів вважають, що нині роль учасників бойових дій (ветеранів) у політиці є «незначною». Про це повідомляє джерело “Української правди”, яке було присутнє на зустрічі.

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів забезпечити поступове переведення окремих публічних послуг в електронну форму, спростити процедуру їх надання та впровадити дієвий механізм контролю. На засіданні також погодили рішення про звільнення семи заступників міністрів. У випадку відставки президента за власним бажанням процедура імпічменту припиняється на будь-якій стадії, а провадження у судах закриваються. Рішення про імпічмент вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менш як 3/4 конституційного складу Верховної Ради. Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю» (№1047), метою якого є попередження передчасного руйнування автомобільних доріг перевантаженими транспортними засобами. Цим законом Верховна Рада, зокрема, відтермінувала на 90 днів введення штрафів за порушення правил ввезення авто за митну територію України. kedc.com.ua/

Але бувають випадки, коли реєструючий орган відмовляє в реєстрації, так як житлове приміщення може використовуватися тільки для проживання. По-перше, податкова інспекція може накласти штраф у 5000 рублів і змусити, в обов’язковому порядку, провести заміну реєстрації юридичної адреси. По-друге, банки мають право блокувати рахунки, що заморожує роботу компанії і вимагає часу на заміну адреси та відкриття нових розрахункових рахунків. Все це супроводжується втратою поставок, контрагентів і зниження прибутку.

грн (до 28.04.2020 р. ця сума складала 15 тис. грн). Адже для таких переказів не проводиться належна перевірка (ч. 3 ст. 11 Закону про фінмоніторинг). І ось тут мобільні оператори можуть постати перед дилемою ідентифікації клієнтів у разі використання “мобільних” грошей для переказів на картки чи в якості оплати за товари і послуги, або ж поповнення рахунку з одного мобільного номеру на інший. Сподіваємося їм вдасться вирішити це питання, а НБУ, як і обіцяв, встановить для них перехідний період до 01.01.2021 р. У випадку, коли проводите оплату за контрактом, переказуєте поворотну фіндопомогу іншій юрособі або ж виплачуєте зарплату співробітникам за платіжним дорученням, йдеться про переказ із одного відкритого рахунку в банку на інший рахунок в цьому ж або іншому банку.

Comments are closed.